Sporthotel Zátoň
  • Česky
  • Deutsch
  • English

+420 380 709 110

Kosmetika BABOR

SKINOVAGE PX

Individuální systém péče o pleť vytvořený pro každý typ pleti. High-tech péče o pleť dokáže čelit denním potřebám různých typů pleti – suchá pleť, citlivá pleť, pleť s potřebou regenerace, kombinovaná pleť a nečistá pleť.

Skladba ošetření: čištění, péče o oči a rty, peeling, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečný krém + koncentrát aktivních látek.

Doba ošetření: 90 minut
cena: 1 450 Kč
 

ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS

Možné dokoupit pouze k ošetření pleti obličeje.

 
cena: 250 Kč
 

FOR MEN

Ošetření obličeje, určené výhradně pro muže.

Skladba ošetření: čištění, peeling, koncentrát, masáž, kolagenová maska a nanesení závěrečného krému.

Doba ošetření: 60 minut
cena: 1 350 Kč
 

HSR LIFTING

Ošetření, které hýčká náročnou pleť, dodává jí novou vitalitu a zajišťuje mladistvý vzhled.

Skladba ošetření: čištění, peeling, aktivní koncentrát, masáž obličeje a dekoltu, maska a závěrečné ošetření s aktivním koncentrátem pro viditelné omlazení pleti.

Doba ošetření: 90 minut
cena: 1 550 Kč
 

SEA CREATION

Luxusní ošetření pleti obličeje a dekoltu. Tajemství věčného mládí z hloubky oceánu. Neobyčejně exkluzivní zážitek, který zaručeně uspokojí nejvyšší nároky pleti. Luxusní kosmetické ošetření se vzácnými účinnými látkami z hlubin Jižního moře – Sea-telligent complex, pro téměř magický účinek proti stárnutí pokožky a redukci již stávajících znaků stárnutí. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Skladba ošetření: úvodní masáž ramen a šíje, čištění, peeling rukou a paží, enzymatický peeling, aplikace koncentrátu z tygří mušle, maska, masáž hlavy a krku, masáž teplými obsidian kameny a následně studenými zkamenělými korály. Kosmetický set, který není zcela spotřebován, zůstává klientce pro domácí využití.

Doba ošetření: 90 minut
cena: 3 900 Kč