Sporthotel Zátoň
  • Česky
  • Deutsch
  • English

Tel: +420 380 709 110

Masáže

   

Relaxační masáž celého těla

Má blahodárné účinky na psychické zatížení organismu, v boji proti stresu, jedná se o slastné uvolnění celého těla, které napomáhá posilovat imunitní systém a  podporuje zlepšení krevního tlaku. Používáme kvalitní oleje, které umocní zážitek z Vaší masáže.

Doba ošetření: 60 minut
cena: 1 200 Kč
 

Relaxační masáž zad a šíje

Uvolňuje bolestivé, ztuhlé svaly, odčerpává únavu a napětí, prokrvuje a prohřívá organismus, posiluje vitalitu a utužuje zdraví.

Doba ošetření: 30 minut
cena: 650 Kč
 

Aromaterapeutická masáž

Spojuje pozitivním způsobem působení vlastní masáže s účinky éterických silic a rostlinných olejů. Je to voňavá cesta k harmonii těla i ducha. Tato masáž je svým pojetím relaxační, podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organismu. Při masáži dochází k pronikání oleje do hlubších vrstev tkáně. Tak lze působit proti bolesti fyzické, ale i na psychiku ošetřovaného.

Doba ošetření: 60 minut
cena: 1 500 Kč
 

Kombimasáž

Velmi oblíbená masáž, jedná se o kombinaci reflexní masáže a relaxační masáže zad a šíje.

Doba ošetření: 60 minut
cena: 1 250 Kč
 

Baňkování

Vhodná doplňková metoda klasických masáží.  Metoda stará několik tisíc let, pochází zřejmě ze staré Číny. Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Baňkování spočívá v přikládání skleněných nádobek na pokožku. Vzduch v baňce se před aplikací zahřeje a vytvoří se v něm podtlak. Baňka se pak přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Pokožka se prudce prokrví a zčervená. Tato metoda je však naprosto bezbolestná, pociťujete pouze lehké pnutí, jakoby táhnutí kůže.

Doba ošetření: 30 minut
cena: 650 Kč
 

Masáž pro unavené nohy

Po návratu z pěší túry nebo po sportovním výkonu uvolní Vaše namožené svaly.

Doba ošetření: 30 minut
cena: 650 Kč
 

Medová detoxikační masáž

Stará léčitelská metoda. Masáž, která využívá účinků medu a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny můžete touto masáží příznivě ovlivňovat i jiné orgány. Med je přírodní zázrak jako pochutina i jako léčebný prostředek. Pro tuto masáž používáme místního domácího medu.

Doba ošetření: 30 minut
cena: 850 Kč
 

Reflexní terapie

Doplňková metoda alternativní medicíny, při níž jsou stimulována nervová zakončení na plosce nohy. Vyrovnává se tím proudění energie v podélných zónách a zlepšují se tak veškeré funkce těla.

Doba ošetření: 60 minut
cena: 1 200 Kč
 

Čokoládová masáž

Výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Díky čokoládové masáži tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.

Doba ošetření: 60 minut
cena: 1 500 Kč
 
Potřebujete poradit? Zjistit volný termín?
Zavolejte nám: +420 380 709 110
Holidaycheck:
Holidaycheck: 5.6 / 6
Tripadvisor:
Tripadvisor: 4.5 / 5
Seznam:
Seznam: 5 / 5
Google:
Google: 4.7 / 5