Aktivní dovolená

Fandíme pohybu v přírodě. Dobře známe okolí blízké i vzdálenější a těšíme se na Vaše přání, která bychom rádi vyplnili. Pro velmi aktivní a dobrodružné hosty rádi připravíme obtížnější programy šité na míru.

 
Image Description

Běh a jogging na louce

V bezprostřední blízkosti hotelového komplexu pro Vás udržujeme naučnou stezku dlouhou cca 1,6 km. Slouží také jako okruh pro sportovní nebo rekreační aktivity. Pět zastavení s naučným panelem Vám přiblíží podstatná fakta o původu okolních lesů, řece Vltavě a rovněž se seznámíte se stručnými dějinami Zátoně.

Tip pro romantiky: Projděte se v ranní rose nebo bosí potokem. Podlehněte vášni v kulisách okolní zeleně.

 
Image Description

Cykloturistika

Okolí hotelu nabízí mnoho tras po lesních cestách včetně cyklostezky do Českého Krumlova. Milovníci rovinatého terénu najdou svůj cíl na cyklostezce okolo lipenské přehrady.

Na recepci Vám rádi zapůjčíme elektrokola, se kterými zvládnete i kopcovitý terén u hotelu.

 
Image Description

Výlet po řece Vltavě

Řeka Vltava se nachází 150 metrů od Sporthotelu Zátoň. Krásná čistá příroda, okolní lesy a louky a k tomu úžasná relaxace přímo na řece. To vše bez jakéhokoliv zařizování - o vše se postaráme za Vás.

Zajistíme vám velmi populární jednodenní výlet po řece Vltavě na 4 nebo 6 ti místných raftech nebo kánoích, v případě zájmu i s instruktorem.

Pro zkušenější nabízíme trasu z Vyššího Brodu do Zátoně cca 5 hodin na trase se nacházejí 3 jezy. Pro začátečníky doporučujeme trasu z Rožmberka do Zátoně cca 2,5 hodiny bez jezů kdy proplouváte mezi kopci a divokými lesy.

Možnost splouvání již od května do října. My se staráme, Vy si užíváte. Tak už jen zbývá vodácký pozdrav AHÓÓÓJ.

 
Image Description

Golf

S pobytem můžete spojit také golf ve Svachově Lhotce. Leží cca 15 km směrem do Českého Krumlova. Jde o hřiště s 18 jamkami a velmi dobrým zázemím.

Wellness & Spa ve Sporthotelu Zátoň

Přijďte si užít okamžiky klidu a relaxace ve světě, kde se čas zastavuje a život zpomaluje. Ve Sporthotelu Zátoň jsme tu pro vaše maximální pohodlí a zdraví ve spojení s krásami okolní přírody.