Wellness & Spa

Naše wellness centrum nabízí mnohem více než jen saunový svět. Sporthotel Zátoň v Jižních Čechách je prostorem spojujícím moderní wellness s okolní čistou přírodou Šumavy. Zde si můžete užívat relaxaci v saunách, zároveň se ponořit do vířivky nebo vyhřívaných bazénů a vychutnávat okolní krásy přírody. Procházka bosou nohou ranní rosou na hotelové louce či podél potoka je jedinečným zážitkem pro zlepšení oběhového systému v symbióze s čistou přírodou.

Vstup do celého wellness centra je zahrnut v ceně vašeho pobytu, bez dalších poplatků.

Bazény:

  • Venkovní vyhřívaný bazén (15 x 8 m): otevřen od dubna do října a udržován na teplotě 28°C, což vám umožní koupání od brzkého jara do pozdního podzimu.
  • Vnitřní vyhřívaný bazén (10 x 5 m): S výhledem do okolní přírody je k dispozici po celý rok od 8 do 21 hodin.

Vířivka:

  • Moderní vířivá vana pro 6 osob, která kombinuje teplou vodu s vzduchovými bublinami, poskytující osvěžení těla a úlevu od bolestí.

Saunový svět:

  • Finská sauna: Suché prostředí s teplotou 90°C podporuje krevní oběh a zvyšuje obranyschopnost organismu.
  • Biosauna: Vlhké prostředí s teplotou 60°C pomáhá zlepšovat krevní oběh a posiluje obranyschopnost organismu.
  • Infra kabina: S teplotou 40–45°C působí odpočinkově a posiluje imunitní systém a duševní harmonii.
  • Parní lázeň: Teplota 40–45°C s 100% vlhkostí vzduchu poskytuje svalovou i psychickou relaxaci.
Zdravotní benefity sauny:

Sauna je dokonalou očistou jak duševní, tak fyzickou. Přináší úlevu od bolestí a napětí, regeneruje svaly, detoxikuje tělo a zajišťuje dokonalý odpočinek. Zlepšuje imunitu, rozšiřuje cévy, uklidňuje srdce a dýchací cesty, a snižuje stres a nespavost.

Potřebujete poradit? Zjistit volný termín? Zavolejte nám +420 380 709 110, napište info@sporthotel-zaton.cz, nebo vyplňte formulář:

Wellness & Spa ve Sporthotelu Zátoň

Přijďte si užít okamžiky klidu a relaxace ve světě, kde se čas zastavuje a život zpomaluje. Ve Sporthotelu Zátoň jsme tu pro vaše maximální pohodlí a zdraví ve spojení s krásami okolní přírody.